منظور از این پاک کردن اکسیژن رسانی به ریه و کبده.واسه اشخاصی که سیگاری هستن ونایژه هاشون بیماره ،اشخاصی که  عفونت ریه دارن ،اشخاصی که ریه هاشون آب آورده،کسائی که کبد چرب دارن،حتی افراد سالم واسه اینکه از بیماریهای ریه پیشگیری کنن شستشو و پاکسازی کبد لازمه

*آلو خشک(بخارا)

این خشکبار از نظر پتاسیم غنی بوده و در نتیجه واسه کسائی که فشار خون بالا دارن، بسیار مناسبه. هم اینکه، در آلو بخارا مقدار زیادی نیاسین، ویتامین آ و ویتامین ب۶ هست. هم اینکه در آلو بخارا، یه ماده شیمیایی به نام هیدروکسی فنیلی ساتین hydroxphenylisatin هست که موجب تحریک عضلات نرم روده بزرگ و کارایی بیشتر اونا شده و در نتیجه، شستشوی ریه و کبد بسیار به درد بخوره

*Epsom Salt نمک سولفات دو ممیزی

*چوب دارچین

*زردچوبه

* عسل

این شستشو در 2 روز متوالی انجام میشه.

واسه هر روز نیم کیلو آلو + 4 تا 5 لیوان آب در ظرفی پیرکس(حتماً، ظرف شیشه ای باشه) میریزیم جوشونده و دم میکنیم . چوب دارچین رو در همین آب در حال جوش ریخته زمانیکه رنگ آب و آلو به طور کاملً، عوض شد (آلو رنگ چوب دارچین میگیره و پف میکنه) از روی حرارت ورداشته بعد از کمی خنک شدن آب و آلو رو از هم جدا میکنیم .بعد آلوها رو له کرده و در صافی میریزیم و با قاشق چوبی صاف میکنیم تا تموم گوشت آلو از صافی بیرون آید. بعد آلوی صاف شده رو داخل همون آب آلو ریخته و صبر میکنیم تا خنک شه (از گرما بیفته) تا حدی که اگه انگشت رو وارد مایع کنیم انگشت نسوزد . بعد داخل اون یه قاشق غذاخوری زردچوبه ویک و نیم قاشق غذا خوری Epsom Salt نمک سولفات دو ممیزی ریخته و ظرف پیرکس رو در یخچال میذاریم.

بین ساعت 3 تا 7 صبح (am) وقت داریم تا 2 تا 3 لیوان از معجون رو به روش زیر بخوریم:ظرف رو از یخچال خارج کرده ویک سوم لیوان رو از آب گرم پر میکنیم و بقیه لیوان رو معجون میریزیم بعد 1 قاشق مربا خوری عسل اضافه کرده با قاشق هم زده و میخوریم(واسه هر یه لیوان این روش رو انجام می دیم)

واسه صبحونه، یه عددسیب زمینی، یا یه سفیده تخم مرغ+ یه عدد هویج+ سه عدد لوبیا سبز+ سه گل کلم براکلی بخار پز و یه قاشق چایخوری پودر دارچین شده مخلوط و استفاده میکنیم . نکته: در این دو روز اصلا واسه صبحونه از چربیا، لبنیات، مربا و غذا استفاده نمیکنیم.

بین ساعت 3 تا 7 عصر(pm) دو لیوان باقیمونده رو میخوریم

تموم این 5 لیوان معجون باید بین این ساعت تقسیم کرد

و یواش یواش میل شه تا یکدفعه دفع نشه.

این معجون رو هر 6 ماه ،فقط دو روز استفاده کنین تا تاثیر فوق العاده ان رو در شستشوی ریه و کبد تون احساس کنین..

منبع : hidoctor.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *