چگونه می توانیم به یک متخصص سئو مستقل تبدیل شویم

SEO برای موفقیت هر کسب و کار آنلاین مهم است ، بنابراین چگونه می توانید به عنوان یک متخصص در این زمینه ، ساختن اختیار خود را شروع کنید؟

در این وبلاگ ، ما مهارت های دیجیتالی و مهارت های لازم برای توسعه را مورد بررسی قرار می دهیم تا بتوانید به یک متخصص متخصص سئو موفق تبدیل شوید.

دیجیتال

سئو چیست و چرا اهمیت دارد؟

سئو در مورد اطمینان از رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجوگر مانند گوگل برای جستجوی مربوطه است که به نوبه خود باید فروش شما را افزایش دهد. این کلید ایجاد ترافیک برای وب سایت شما است و ستون اصلی هر استراتژی بازاریابی خوب دیجیتال است. به عنوان شاخص پایه عملکرد یک وب سایت ، یک مؤلفه اساسی برای هر تجارت دیجیتال است.

در حالی که روش های زیادی برای راهنمایی و رانندگی به صفحه شما وجود دارد ، مهم است در اینجا توجه داشته باشید که سئو به ترافیک ارگانیک – به عبارت دیگر ، تبلیغات بدون پرداخت اشاره دارد. این نشان می دهد که چگونه افراد (یا مشاغل) در جستجوی و یافتن یک محصول یا خدمات با شرایط خاص خود هستند.

مهارت های لازم برای یک متخصص سئو چیست؟

اکثر متخصصان دیجیتالی مفاهیم اصلی SEO را درک می کنند ، اما عناصری که شما را از یک ژنرال به یک متخصص آماده می کنند تا بتوانند به تنهایی در صنعت بروند ، چیست؟ به عنوان یک نقطه شروع ، ممکن است بخواهید برای گذراندن دوره ای در زمینه کد نویسی یا طراحی وب ، درک کاملی از نحوه رفتار باطن یک وب سایت در نظر بگیرید.

و در مورد مهارت های نرم ، SEO واقعاً چیزی است که نیاز به ذهن تحلیلی دارد. شما به طور مداوم داده ها را جمع آوری ، اندازه گیری و بررسی می کنید ، بنابراین مهم است که تصویری روشنی از نحوه مرتب سازی ، سازماندهی و تجسم انواع مختلف داده ها در حل مسئله خود بدست آورید. شما همچنین باید به طور طبیعی در تصمیم گیری سطح بالاتر و حل مسئله مهارت داشته باشید تا در این زمینه عالی باشید.

باید مفاهیم سئو را بدانید

سئو یک زمینه فنی است با زبان خاص خود و بهترین شیوه هایی که فراتر از بازدید وب سایت و صفحه شما است. در زیر برخی از مفاهیم کلیدی که برای ساختن شهرت خود به عنوان یک متخصص SEO باید به آنها مهارت دهید ، آورده شده است.

اختیارات

مفهوم اقتدار به میزان قدرتمند و محبوب سایت شما در مقایسه با دیگران در جستجوهای مشابه اشاره دارد. از آنجا که مسابقه به “صدر” رتبه های جستجو پایان ناپذیر است ، همه در رقابت ثابت هستند.

اختیارات از طریق دامنه یا صفحات وب سایت شما سنجیده می شود. تعیین در واقع بدون به دست آوردن بیش از حد فنی دشوار است ، اما به معنای گسترده ای ، کلید رتبه بندی بالاتر از رقبای شما ارائه محتوای با کیفیتی است که به جستجوی جستجوی کاربر شما مربوط باشد ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی در این فرآیند نقش اساسی را ایفا می کند.

عنکبوت / خزنده موتور جستجو

هر موتور جستجو مجموعه متفاوتی از “رباتها” دارد که برای تجزیه و تحلیل و نمایه سازی وب سایت ها در سراسر جهان دائماً “در حال خزیدن” هستند. برخی از مواردی که هنگام تصمیم گیری در مورد رتبه وب سایت روی آنها متمرکز می شود شامل برچسب های عنوان ، برچسب کلمات کلیدی ، برچسب های عنوان و لینک های ارتباطی است. آنها همچنین در جستجوی عوامل رتبه بندی صفحه ای هستند که صفحات وب شما را متنی می کنند (مانند برچسب های alt) و به وضوح آنچه را که در مورد آنها هستند تعریف می کنند.

نکته ای که در مورد خزنده ها باید به آن توجه داشته باشید این است که این قوانین می توانند مرتباً به منظور مجازات افرادی که قصد تقلب در سیستم را دارند مجازات شوند و بنابراین وب سایتهای قانونی با محتوای با کیفیت پاداش می گیرند.

نمایه معنایی پنهان (LSI)

LSI به روشی که Google سایت ها را بر اساس کلمات کلیدی جستجو می کند و ایندکس می کند ، و چگونگی قرار گرفتن کلمات در متن جستجو یا دسته خاصی از محتوا است. پیشرفت های هوش مصنوعی این امکان را برای موتورهای جستجو فراهم می کند که بتوانند زمینه جستجوهای خاص را با جزئیات بیشتر و بیشتر درک کنند ، بنابراین ممکن است که به عنوان مثال کلمات کلیدی با دم بلند “معنای” بیشتری را برای موتورهای جستجو در آینده نسبت به آنچه در آینده دارند داشته باشند. گذشته.

تحقیقات کلید واژه

نوشتن برای ارزش سئو سطح بالا واقعاً در مورد نحوه استفاده از کلمات کلیدی است. همانطور که وبلاگ می کنید ، می توانید از ویژگی هایی مانند Yoast برای WordPress برای کشف اصول رفتارهای سئو در متن استفاده کنید. همچنین می توانید از چیزی ساده مانند گوگل Keyword Planner یا حتی جستجوهای پیش بینی اولیه استفاده کنید تا حس استفاده از کلمات کلیدی و عبارات را بدست آورید.

فهمیدن نوع ، مقدار و جایگاه مناسب کلمات کلیدی و همچنین مکان قرارگیری آنها ، در واقع می تواند اطمینان حاصل کند که وب سایت شما به خوبی رتبه بندی شده است. یادگیری چگونگی تحقیق در مورد آنچه در آنجا ضروری است.

تحلیل

تجزیه و تحلیل در سایت اساساً به همه چیزهایی که شما کنترل خود را در سایت خود دارید ، اشاره می کند ، در حالی که خارج از سایت به اطلاعاتی گفته می شود که شما هیچ کنترلی نداریداز قبیل پیوندهای سایتهای دیگر. این ایده خوبی است که درک روشنی از نحوه رفتار هر یک از این انواع سئو از همان ابتدا داشته باشید.

اگر با آن شرایط تجاری آشنا باشید ، تجزیه و تحلیل رقابتی چیزی شبیه به تجزیه و تحلیل SWOT (نقاط قوت ، ضعف ، فرصت ها و تهدیدات) نخواهد بود. اساساً می توانید اقدامات رقبای خود را ارزیابی کرده و از آن برای آگاهی از خود استفاده کنید.

ساختمان پیوند

این یکی از سخت ترین بخش های کار SEOs است ، اما ایجاد پیوند مؤثر با گذشت زمان به شما ارزش می دهد. این پیوندها می توانند به طور طبیعی از طرف افرادی که احساس می کنند محتوای شما با ارزش است و می خواهند به آن پیوند دهند ، پیدا شوند ، دیگران از طریق تلاش برای ایجاد لینک در دسترس هستند ، این سخت تر است زیرا شما باید به وبلاگ نویسان و سایتهای دیگر که دارای قدرت دامنه بالا هستند نزدیک شوید. و آنها را ترغیب کنید تا به سایت شما برگردند. در اصل به Google و موتورهای جستجوگر دیگر نشان می دهد که وب سایت شما معتبر است و به عنوان یک مقام در منطقه مورد نظر شما مشاهده می شود.

با وب سایت ها و وبلاگ های خود تجربه کنید

بنابراین ، بهترین راه برای تسلط بر SEO چیست؟ آستین های خود را بچرخید و گیر بیفتید. بسیاری از سیستم عامل های موجود در آنجا وجود دارد که می توانید به راحتی برای تمرین مهارت های SEO خود یک وب سایت درست کنید. WordPress یکی از آسانترین و مطمئن ترین مکان برای انجام این کار است و می توانید به صورت رایگان این کار را انجام دهید. اول ، شما باید تصمیم بگیرید چه کسی وب سایت شما را میزبانی می کند. سپس می توانید در ساخت و بهینه سازی سایت خود متمرکز شوید. این نه تنها عمل بسیار جذاب برای خودتان است بلکه برای رشد و گسترش دانش خود و بازاریابی خود ، بخشی ضروری از روند است.

SEO

ابزارهای جستجوگرها برای کمک به آموزش شما

گوگل ابزارهای قابل دسترسی زیادی دارد (مانند گوگل Keyword Planner) برای کمک به شما در تجزیه و تحلیل الگوهای ترافیک و رتبه بندی کلمات کلیدی.

SEM Rush و MOZ دو بزرگترین و بهترین ابزار برای کمک به شما در تقویت SEO هستند. هر دو سایت برای افراد در تمام سطوح بسیار در دسترس و آموزنده هستند تا درک بهتری داشته باشند.

ابزار پیشنهادی برای کلمات کلیدی Wordtracker طیف کاملی از مشخصات داده سئو را در اختیار شما قرار می دهد که به احتمال زیاد در هیچ کجای دیگر نمی توانید پیدا کنید. اگرچه برای بسته بندی حق بیمه کمی هزینه اضافی نیز دارد ، می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید و ببینید آیا این چیزی است که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری

WebConfs 15 Minute سئو Check شما لیستی از طیف وسیعی از مواردی را ارائه می دهد که باعث تغییر رتبه شما در موتورهای اصلی جستجو می شود. این یک ابزار عالی برای نقد و بررسی است و فقط شما را با عوامل مختلفی که می توانند در رتبه بندی شما تأثیر بگذارند ، معرفی می کنند.

نکات مربوط به بازاریابی برای متخصصان مستقل SEO

هر آزادکار امروز باید خود را بازاریابی سنگین انجام دهد تا مورد توجه واقع شود. در اینجا چند روش برای افزایش دید آنلاین شما ، تقویت اقتدار و ارتباط با دیگران در زمینه شما آمده است.

   

 • ایجاد و ارسال وبلاگهای مهمان به نشریاتی که ممکن است مشتریان یا شریک B2B شما بخوانند
 •  

 • از سایتهای رسانه های اجتماعی بهمراه وبلاگ ها برای ایجاد اقتدار استفاده کنید
 •  

 • گروه های شبکه ای مانند Meetup.com
 •  

 • گروه های فیس بوک به سمت بازاریابان دیجیتالی گرایش پیدا کردند
 •  

 • Backlink به سایت های تالارن مانند Quora و Reddit
 • Backlink

نحوه یافتن کار به عنوان یک مترجم آزاد سئو

تبدیل شدن به یک متخصص سئوی مستقل کمی مورد تأثیر قرار می گیرد و حتی ممکن است بخواهید آموزش محلی یا برخی از دوره های ابتدایی را جستجو کنید ، اما یادگیری نحوه ساختن یک وب سایت ساده که با ظرافت در Google رتبه بندی می شود کار چندان سختی نیست.

پس از ایجاد یک وب سایت اصلی و چند نمونه ایجاد شده ، باید کار دیگری پیدا کنید. این روزها تعداد زیادی از گروه ها و وب سایت های فیس بوک اختصاص داده شده است و به مشاغل آزاد در بسیاری از وب سایت ها مانند Upwork نیز وجود دارد – این ممکن است مکانی ایده آل برای کار برای همیشه نباشد ، اما این یک مکان عالی برای ساختن یک نمونه کارها است.

در حالی که می توانید بسیاری از اصول اولیه سئو را در قسمت بهتر یک آخر هفته یاد بگیرید ، بهتر است که به خودتان اختصاص دهید تا برخی از دوره های آنلاین ، شبکه و تمرین را در وب سایت های زندگی واقعی انجام دهید تا درک واقعی از این بازی داشته باشید.